За останні кілька років корейська косметика буквально підкорила світ. Поширившись далеко за межі рідного регіону, екзотична і незвична для європейок, американок продукція стала абсолютним хітом. Однак, незважаючи на всю популярність, корейська косметика, яку особисто я купую тут, має не тільки позитивні, але і негативні сторони. Давайте докладніше розглянемо особливості чудодійних засобів.

http://byou.com.ua/files/img/goods/8854.jpg" width="300" height="342" style="float: right;" />Переваги, якими володіє корейська косметика

Почнемо з плюсів. Косметика з Кореї виділяється серед численних аналогів європейського, американського виробництва завдяки таким перевагам:

• Ексклюзивні складові. Тільки натуральна корейська косметика може дійсно здивувати складом. Виробники використовують екзотичні інгредієнти, намагаючись вичавити максимум з кожної складової. Тільки в продукції з Кореї ви побачите такі незвичайні компоненти, як екстракт улиточной слизу, порошок перлів, екстракт кори фукуса, отрута храмової гадюки і т.д. А зовсім недавно я замовила через інтернет незвичайну новинку. Крем, в який входить епідермальний фактор росту EGF.
• Ефективність. Через кілька застосувань ви помітите, що корейська косметика дійсно діє. Креми, бальзами, пінки, пілінги дають швидкий і стійкий результат.
• Пробники і мініатюри. Дозволяють підібрати продукт з урахуванням ваших потреб і цілей. Не обов'язково відразу купувати повнорозмірне засіб, адже можна протестувати максимальну кількість продуктів і вибрати найбільш дієвий.
• Зручне використання. Багато креми, лосьйони, сироватки мають спеціальні дозатори або лопатки для комфортного нанесення. Це зроблено спеціально, щоб всередину баночок не були мікроби, а кошти зберегли свої властивості.
• Оптимальна вартість. Безумовно, натуральна корейська косметика буває різна. Є лінійки бюджетної продукції, а є сегмент преміум-косметики. Проте, кошти з будь-якого цінового діапазону істотно нижче аналогів, вироблених в Європі або Америці.
• Великий асортимент. Корейська догляд за обличчям та тілом передбачає використання різноманітних средств.Поетому ви можете легко підібрати ті кошти, які підходять саме вам, щоб забезпечити багатоступінчастий якісний догляд за шкірою обличчя і тіла.

Недоліки корейської косметики

А тепер ложка дьогтю. Якщо говорити про корейську косметиці, то їй притаманні такі мінуси:
• Важко прочитати склад. Автентична упаковка ускладнює вивчення складу продуктів.
• Вікове групування. Старіння європейок і кореянок відбувається по-різному в силу расових особливостей. Тому іноді підібрати антивікову корейську косметику важко, оскільки вікове групування просто не збігається.

Погодьтеся, ці недоліки - ніщо в порівнянні з перевагами, властивими корейської косметиці. Якщо ви ще не пробували кошти, рекомендую відвідати інтернет-магазин byou.com.ua і замовити кілька пробників. Вони не залишать вас байдужими!