Для сучасної людини захист від поту - це важливий аспект догляду за собою. Для цих цілей необхідно підібрати якісну, безпечну уходовую косметику. Альтернативою поширеним рішенням з сегмента мас-маркету може послужити дезодорант Кристал. Цей колоритний, екзотичний продукту абсолютно нешкідливий для здоров'я. Він відмінно справляється зі своїми функціями, дбайливо піклуючись про вашій шкірі. Тепер захист від поту зведена на абсолютно новий якісний рівень!

Дезодорант Кристал. Особливості та склад

Основою продукту є 100% натуральні алюмінієві галун. Серед активних компонентів немає шкідливих хімічних речовин, здатних накопичуватися в організмі, викликаючи розвиток онкозахворювань. Купити дезодорант Crystal повинен кожен, хто піклується про своє здоров'я, адже в складі продукту тільки натуральні, органічні речовини природного походження. Завдяки потужному антибактеріальній, антисептичну дію дезодорант Кристал - http://byou.com.ua/uk/dezodorant-kristall/,  запобігає появі неприємного запаху поту, не порушуючи природних процесів роботи шкіри.

Засіб має невелику особливість застосування. Перед нанесенням шкіру або сам дезодорант Кристал необхідно трохи змочити водою. Галун таким чином сформують на поверхні тіла спеціальну плівку, створюючи середовище, що перешкоджає розвитку бактерій.

Кілька причин купити дезодорант Crystal:

 • Натуральний склад без шкідливих хімічних компонентів.
 • Максимальний захист від поту, неприємного запаху, вологих пахв.
 • Нейтральний аромат.
 • Універсально підходить людям будь-якої статі і віку.
 • Не залишає слідів на одязі.
 • Економічний при використанні. Одного стіки вистачає на 12-24 місяці інтенсивного застосування.
 • Доступна вартість.

Важливою перевагою продукту є його екологічність, гіпоалергенність. Тому дезодорант Кристал можуть використовувати вагітні, жінки-годувальниці, а також маленькі діти або люди, які страждають від бронхіальної астми, алергії або шкірних хвороб.

Сайт Byou.com.ua - легкий спосіб купити дезодорант Crystal в Україні.

Екзотичний дезодорант Кристал не представлений в роздрібних мережах або аптеках. Але його легко можна купити, заглянувши на сайт Byou.com.ua. Завжди в наявності популярні рішення, а також абсолютно нові продукти азіатських виробників. Завдяки прямим поставкам товару ви можете купити дезодорант Crystal за найвигіднішою вартості. Наш магазин це:

 • 100% гарантія якості.
 • Повністю оригінальний продукт.
 • Допомога кваліфікованих менеджерів.
 • Оперативна доставка по Україні (Одеса, Київ, Харків, Львів, Дніпро, Чернівці тощо).

Ми регулярно оновлюємо асортимент, тому у нас можна купити порошковий, твердий, роликовий дезодорант Кристал. Різноманітність ароматів, стильна упаковка, можливість замовлення оптом і в роздріб. Звертайтеся і переконайтеся самі, що купувати у нас легко і вигідно!