Відбілююча зубна паста - купити в Україні | Таїланд, Японія, Корея

ID 6601
Китайська зубна паста

41.31
грн

ID 6550
ID 5808
Twin Lotus Herbal Toothpaste Original 40г

57.87
грн

ID 5593
ID 6993
ID 6011

72.99
грн

ID 5595
Солодка зубна паста

75.78
грн

Відбілювання зубів в домашніх умовах в УкраїніВідбілювання зубів в домашніх умовах в Україні - це реально!

Складно знайти людину, яка не хотіла б мати білі зуби і свіжий подих. Щоб втілити свою мрію в реальність, досить купити відбілюючі зубну пасту, завдяки якій вже через кілька днів використання ви побачите значний ефект.

Ваші зуби неодмінно скажуть вам «спасибі» за використання органічного натурального кошти. Група дослідників з Китаю, Таїланду, Кореї, інших країн Азії розробила пасту, в складі якої немає небезпечних для здоров'я хімічних сполук. Всі рецепти відбілюючої зубної пасти підказала сама природа. Як підсумок - сприятливий вплив на ротову порожнину, відсутність побічних реакцій і найпростіший секрет голлівудської посмішки.

7 причин купити відбілюючі зубну пасту з Кореї і Таїланду

  1. Доведена ефективність дії. Користувачі, яким вже пощастило купити даний товар, відзначають, що через кілька днів використання вони побачили в дзеркалі білі зуби.
  2. Делікатне вплив. Відбілююча зубна паста дбайливо піклується про вашу емалі, перешкоджаючи утворенню карієсу і маючи антибактеріальну дію.
  3. Приємний запах. Натуральні інгредієнти перетворюють відбілювання зубів в приємну процедуру, даруючи вам свіжий подих на цілий день.
  4. Приємний смак. Наявність фруктових інгредієнтів робить приємним і смак пасти. Наприклад, під час чищення зубів ви можете відчути присмак ананаса або персика.
  5. Спеціальна пропозиція для курців. В асортименті інтернет-магазину www.byou.com.ua є відбілююча зубна паста, яка призначена спеціально для людей, що палять. Завдяки косметичного засобу ви зможете ефективно боротися з пожовтінням емалі.
  6. Білі зуби без шкоди для здоров'я. Якщо ви хочете купити пасту, за допомогою якої отримаєте свіжий подих і відбілювання і яка не містить шкідливих речовин, придбайте продукцію з Таїланду.
  7. Зручні умови доставки і низькі ціни. Щоб купити унікальну пасту для зубів, не потрібно кудись їхати. Замовлення можна зробити за допомогою спеціальної форми на сайті Byou - і протягом кількох днів продукція прийде в Одесу, Київ, Запоріжжя, Вінниці, інше українське місто.

Відгуки про отбелівающіз зубних пастах Crest

Навіть якщо ви є щасливим володарем білих зубів, купити відбілюючі зубну пасту можна в профілактичних цілях. По-перше, з її допомогою ви забезпечите свіжий подих. По-друге, можете звернути увагу на косметичні засоби, у складі яких є вітаміни. Додаткове харчування емалі корисними речовинами ніколи не буде зайвим.

Крім цього, азіатські виробники зробили спеціальні пропозиції для власників чутливих зубів. Якщо ви зважитеся купити зубну пасту, отримаєте комплексну дію: відбілювання плюс профілактика пародонтозу.

А якщо на додаток до зубної пасти ви також придбаєте спеціальну щітку з бамбука, чудовий ефект не змусить себе чекати. Поспішайте купити тайську косметику - і насолоджуйтеся своєю чудовою голлівудською посмішкою.