Купить зубна паста з бананом і травами

Зубна паста з бананом і травами купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 7247

77.44
грн

Описание товара Зубна паста з бананом і травами

Коротко про товар:
Традиційна суха тверда тайська паста.
Надекономних використання - 1-ій людині приблизно на 5-7 місяців.
Особливості: найсильніший антибактеріальний і протизапальний ефект. Загоєння ранок. Лікування пародонтозу, захворювань ясен.
Без ароматизаторів, барвників і смакових добавок.

Повна інформація про товар:
Тайська трав'яна зубна паста з екстрактом ноні і банана Rochjana Banana Herbal Toothpaste для лікування захворювань ясен і дбайливого відбілювання зубів
Натуральна тайська зубна паста для відбілювання зубів, усунення хвороб ясен і карієсу. Паста дбайливо і ретельно очищає зуби від бактерій, а також нальоту і зубного каменю, активно усуває бактерії - причину виникнення неприємного запаху з рота, а також багатьох захворювань зубів і ясен.

Екстракт Ноні в складі пасти забезпечує дуже сильний антибактеріальний і протизапальний ефект, загоює ранки і запалення в ротовій порожнині, усуває причини і ознаки пародонтозу. Завдяки ноні, зубна паста здатна повністю усунути захворювання ясен.

Спеціальна формула складу пасти дбайливо відбілює зуби, не ушкоджуючи зубну емаль. Зубна паста з ноні і бананом добре підходить для чутливих зубів.

Хочеться відзначити відмінні чистячі властивості пасти - після ранкової чищення, зуби залишаються свіжими і без нальоту до самого вечора.

Зубна паста з бананом і Ноні, як і всі круглі зубні пасти з Таїланду, дуже економічна у використанні - однієї баночки вистачає на 5-7 місяців щоденного використання однією людиною 2 рази в день.

Спосіб застосування:

Сухий зубною щіткою пару раз провести по зубній пасті з невеликим натиском так, щоб на ворсинках пасти залишився наліт пасти. Прополоскати рот, чистити зуби, як зазвичай. Паста дуже добре піниться! Але не можна допускати попадання води в баночку з пастою.

У комплекті з баночкою йде лопатка для набору пасти, можна використовувати і її. Але практика показує, що спосіб, описаний вище, легше і економічніше.

Виробництво: Таїланд, сорт вищий.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 5595
Солодка зубна паста

92.62
грн

ID 7010
Зубна натуральна паста для чутливих

Немає в наявності