Купить тайська зубна паста bamboo charcoal з натуральним бамбуковим вугіллям

Тайська зубна паста Bamboo Charcoal з натуральним бамбуковим вугіллям купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 5795

77.44
грн

Описание товара Тайська зубна паста Bamboo Charcoal з натуральним бамбуковим вугіллям

Популярна відбілююча тайська зубна паста Bamboo Charcoal з натуральним бамбуковим вугіллям в круглих баночках-шайбах на основі масла гвоздики і з додаванням різних ефірних і натуральних олій і екстрактів.
Зубна паста на основі екстракту натурального бамбукового вугілля знезаражує і дезінфікує порожнину рота завдяки натуральним природним властивостям бамбукового вугілля, знищує патогенну мікрофлору на слизових оболонках порожнини рота, таким чином запобігаючи розвитку бактерій, виникнення неприємного запаху і освіту хвороб зубів і ясен. Відбілююча тайська зубна паста на основі бамбукового вугілля має унікальні протимікробні властивості, в той же час забезпечуючи білизну і сяйво зубів, не пошкоджуючи зубну емаль.

Кожен, хто буває в Таїланді обов'язково привозить цю пасту в якості необхідного трофея. Паста володіє відмінними антибактеріальними і антисептичними властивостями, знищує бактерії і перешкоджає утворенню неприємного запаху з рота. Лікує і запобігає розвитку пародонтозу.

Лікує запалення ясен, запобігає кровоточивість, захищає і очищає зубну емаль не травмуючи її.
Відбілюючий ефект пасти ви зможете побачити вже через 7 днів застосування!

Спосіб застосування: невелику кількість пасти нанести на суху зубну щітку, використовувати за призначенням, потім ретельно прополоскати рот. Уникайте потрапляння води всередину баночки з пастою. Якщо вода потрапила, залишити баночку відкритою до повного висихання.
Обсяг 25 грам.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 6993
Зубна паста Punchalee в тюбику

Немає в наявності