Купить зубная паста с алоэ вера

Зубная паста с алоэ вера купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 5796

75.68
грн

Описание товара Зубная паста с алоэ вера

Популярна відбілююча тайська зубні паста Aloe Vera в круглих баночках-шайбах на основі масла гвоздики і з додаванням різних ефірних і натуральних олій і екстрактів.

Зубна паста на основі екстракту натурального алое-вера знищує патогенну мікрофлору на слизових оболонках порожнини рота, таким чином запобігаючи розвитку бактерій, виникнення неприємного запаху і освіту хвороб зубів і ясен. Відбілююча тайська зубна паста на основі екстракту алое-вера знищує шкідливі мікроорганізми, попереджаючи розвиток і утворення карієсу і пародонтиту.

Кожен, хто буває в Таїланді обов'язково привозить цю пасту в якості необхідного трофея. Паста володіє відмінними антибактеріальними і антисептичними властивостями, знищує бактерії і перешкоджає утворенню неприємного запаху з рота. Лікує і запобігає розвитку пародонтозу.

Лікує запалення ясен, запобігає кровоточивість, захищає і очищає зубну емаль не травмуючи її.
Відбілюючий ефект пасти ви зможете побачити вже через 7 днів застосування!

Спосіб застосування: невелику кількість пасти нанести на суху зубну щітку, використовувати за призначенням, потім ретельно прополоскати рот. Уникайте потрапляння води всередину баночки з пастою. Якщо вода потрапила, залишити баночку відкритою до повного висихання.

Обсяг 25 грам.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 5603
ID 5595
Солодка зубна паста

92.62
грн

ID 6125
Twin Lotus Herbaliste Active Charcoal Toothpaste 50g

Немає в наявності

ID 5808
Twin Lotus Herbal Toothpaste Original 40г

70.73
грн