Купить ya ra bai  100кап

Ya Ra Bai 100кап купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 5953

Немає в наявності

Описание товара Ya Ra Bai 100кап

Інші назви (Йа Ра Бай, Касія вузьколиста, сенна індійська, Cassia angustifolia Vaahl.)

Касія вузьколиста (сенна індійська) Cassia angustifolia Vaahl. - багаторічний тропічний напівчагарник. Касія вузьколиста індійська росте в Азії, Індії, Африці і Аравії.

У Таїланді Касію традиційно використовують для приготування препаратів, що очищають кишечник. На відміну від таких препаратів як сенаде, Регулакс і ін., Відомих в Росії, Я РА БАЙ діє дуже м'яко, безболісно, ​​без крутять і тягнуть болю.

Крім того, Я РА БАЙ допомагає налагодити роботу млявого кишечника, коли кишечник не працює регулярно і постійно трапляються запори. Курс лікування млявого кишечника - 1 банка (100 капсул). 1 капсула 2 рази на день. 50 днів. За цей період кишечник привчається працювати регулярно в режимі.

При екстреній ситуації (при запорах) приймати по 3-5 капсули за потребою.

Також в Таїланді Я РА БАЙ рекомендують як компонент похудательной терапії, особливо для людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту (виразка, гастрити і тд), які не можуть приймати ПРІК ТАЙ ДАМ (капсули з тайського перцю). Для схуднення приймати 2-3 капсули після їжі 2 рази в день.

Листя касії мають проносними властивостями. Oни підвищують рухову функцію кишечника, особливо товстого. При тривалому застосуванні каси не робить токсичної дії на організм, не викликає подальших запорів, діє м'яко, безболісно і повільно, тому препарати касії рекомендується приймати на ніч.
Касію вживають при хронічних і звичних запорах, перед хірургічним втручанням, при післяопераційній атонії кишечника, при геморої і тріщинах заднього проходу, при захворюваннях печінки і жовчного міхура.

Китайська медицина використовує листя касії вузьколистої в малих дозах для поліпшення апетиту і травлення, в великих дозах - як проносне при запорах, набряках.

Листя, плоди і стебла кассии вузьколистої містять антраглікозіди. Серед них аннозід А, сеннозід В; а також антропроізводние - Рєїн, алое-емодін, емодін, флавоноїди, хризофанову, пальмітинову, саліцилову, лінолеву, стеаринову та інші органічні кислоти, сліди алкалоїдів, смоли. У кассии вузьколистої виявлений меріціловий спирт.

Увага!!! При тривалому вживанні препаратів касії розвивається звикання до неї, що послаблює лікувальну дію, тому доцільно призначати їх по черзі з іншими проносними засобами. Крім того, необхідно пам'ятати, що проносні, що містять антраглікозіди, протипоказані при вагітності і в період лактації, так як можуть викликати аборт і надходять в молоці матері в токсичних для дитини концентраціях.


Форма випуску: У 1 упаковці 100 капсул. У кожній капсулі міститься 400 мг Cassia angustifolia Vaahl.

Повністю натуральний продукт! Не містить штучних добавок і барвників!

    Немає відгуків