Купить я-дом інгалятор

Я-Дом інгалятор купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 5412

90.86
грн

Описание товара Я-Дом інгалятор

Інгалятор Я Будинок

Короткий опис

  • Я Будинок - кульковий інгалятор на трав'яних маслах.
  • Застосовується при лікуванні нежиті, головного болю, запаморочення, нудоти, від заколисування.
  • Тайська, корейська, японська, в'єтнамська, індійська медицина і косметологія побудована на використанні народних рецептом і природних засобів.
  • Населення цих країн навчилося використовувати навколишнє середовище для лікування інфекційних, шкірних та інших захворювань. Ви можете використовувати досвід азіатських країн і замовити кошти від грипу та інших вірусів.
  • Купуйте недорого набір трав для інгаляції, які відмінно допомагають від застуди, і складаються з гвоздичної, евкаліптової і ментолової масла, що допомагає при закладеності носа та кашлю.
  • В асортименті також представлено лікувальний органічне масло галангал, в якому міститься дуже багато корисних мікроелементів і вітамінів. Воно діє як антисептик, протизапальний засіб, яке також покращує кровообіг і звужує судини.
  • Якщо посередині робочого дня Ви відчули, що починаєте хворіти, то позбутися від перших ознак застуди і грипу можна за допомогою універсального тайського інгалятора. Це органічне дешевий засіб, що знімає закладеність носа, головний біль, запаморочення, нудоту.

Склад: натуральні трав'яні масла

Обсяг: 10 г

Виробник: Таїланд

Спосіб застосування: Відкрити кришку, зробити кілька глибоких вдихів, щоб ефірні масла осіли на слизовій оболонці носоглотки. При головному болю змащувати віскі і потиличну область. Зберігати щільно закривши кришкою.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 5479
ID 6113
ментолові інгалятори

186.78
грн