Купить twin lotus herbal toothpaste original 40г

Twin Lotus Herbal Toothpaste Original 40г купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 5808

70.73
грн

Описание товара Twin Lotus Herbal Toothpaste Original 40г

Знаменита тайська зубна паста Twin Lotus подарує здорові зуби і білосніжну усмішку кожному. Її темно-коричневий колір відразу дає зрозуміти, що вона не містить в собі нічого хімічного і зроблена тільки з природних інгредієнтів.

Зубна паста Twin Lotus має антисептичну та протизапальну дію, а також надає профілактичну дію захворювань ясен, аж до пародонтозу. Запобігає утворенню зубного каменю, видаляє наліт на зубах, навіть самий їдкий від чаю, кави і сигарет, добре освіжає подих, насичує вітамінами тканини ротової порожнини і дуже дбайливо ставиться до зубної емалі, абсолютно не пошкоджуючи її, при цьому вона на 97,05% складається з натуральних продуктів.

До складу цієї зубної пасти входять порошок з кісткової тканини каракатиці і карбонат кальцію, які ідеально полірують зуби;
Cорбітол, який зберігає жирну текстуру пасти, що не дозволяє їй висихати;
Місвак, який має бактерицидну і заспокійливою дією, він краще за будь-щітки видаляє наліт з зубної емалі;
Клінакантус нутанс, який ідеально знімає запалення і подразнення слизової, також справляється з будь-алергічною реакцією, вірусами та інфекціями, дуже добре допомагає при герпесі в роті;
Лаурілсульфоацетат, робиться з кокосової та пальмової олій і грає роль біологічно-активної добавки.
Муррайя метельчатая, найсильніший природний антисептик, який допоможе загоїти будь-які ранки в ротовій порожнині.
Евкаліптова олія, про користь якого в стоматології знає кожен, адже воно лікує і стоматит, і запалення слизової оболонки порожнини рота, так як володіє сильним протизапальним, протиінфекційних і антисептичну властивостями.
Олія перцевої м'яти - має стимулюючу, тонізуючу та антисептичну дію.


Разом всі ці інгредієнти створюють універсальну зубну пасту, про яку ходять легенди. Кожен раз, чистячи нею зуби, складається приємне відчуття дотику до природи, яка піклується про здоров'я кожного, хто про це просить.

Маса нетто: 40 грам.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 6600
ID 5810
Зубна паста Зд ефект

Немає в наявності

ID 5779