Купить сонцезахисний крем для дітей і для чутливої шкіри

Сонцезахисний крем для дітей і для чутливої шкіри купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 7345

302.94
грн

Описание товара Сонцезахисний крем для дітей і для чутливої шкіри

Сонцезахисний крем, який підходить дітям

Короткий опис

  • Сонцезахисний крем для дітей і для чутливої ​​шкіри М'яке молочко Rohto Sunplay спеціально розроблено для дитячої шкіри і чутливої ​​шкіри, а також підходить як захисний засіб від сонця навіть для немовлят.
  • Sunplay Baby Mild з коефіцієнтом захисту від сонця SPF35 і PA ++ - це захист від сонця з розумною ефективної мембраною, не жирний, дуже безпечний і ніжний до шкіри.
  • Переваги: ​​+ з водонепроникністю і високою потозащітой + Немає ароматизаторів, без консервантів, дуже низькі властивості роздратування, що ідеально для дітей і чутливої ​​шкіри. + Безпечний для дітей, дуже ніжний до шкіри при використанні. + Має в складі Гіалуронову кислоту для сохраренія вологи. + Не містить УФ-поглинаючі речовини
  • Прімененяется як сонцезахисного продукту, для дітей від 6 місяців і для чутливої ​​шкіри.
  • Мода на бронзовий загар пройшла більш десяти років тому, але багато дівчат до сих пір вважають, що шоколадна шкіра додасть їм привабливості. Але сонячну засмагу має шкідливий вплив на стан шкіри, наприклад, він призводить до появи пігментних плям і навіть до раку шкіри.

Склад: натуральні екстракти

Обсяг: 30 г

Виробник: Японії

Спосіб застосування: Перед вживанням добре збовтати. Застосувати на шкірі за 20-30 хвилин до сонячного опромінення. Повторнго наносити кожні 2 години при постійному перебуванні на сонці.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 5650
Матирующая пудра з SPF 25

218.79
грн

ID 9044
Пудра с Глутатионом

Немає в наявності