Купить пластир для схуднення в області стегон, живота і рук

Пластир для схуднення в області стегон, живота і рук купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 8830

Немає в наявності

Описание товара Пластир для схуднення в області стегон, живота і рук

Пластир для схуднення

Короткий опис

  • Ефективні пластирі для схуднення в області стегон, живота і рук.
  • Краща допомога для боротьби із зайвими жировими відкладеннями в проблемних місцях.
  • В упаковці 3 комплекти по 8 пластирів. Пройшов сетіфікацію FDA США на безпеку.
  • У складі пластиру активні інгредієнти, які допомагають розщеплювати жирові клітини, підвищити рівень основного обміну і прискорити кровообіг.
  • Пластир можна використовувати в будь-який час, так як він непомітний під одягом і не заважає під час сну.
  • Рекомендується дотримуватися дієти і поєднувати з фізичними вправами.
  • Не містить консервантів і парабенів, тільки п'ять видів інгредієнтів природного походження: 1. Sophoricoside, який є натуральним запатентованим речовиною з ефектом зниження ваги і жирових тканин. 2. Катехін, допомагає гальмувати накопичення жирових клітин і розщеплювати їх. 3. Капсаицин виробляється з різних сортів пекучого перцю. Перешкоджає накопиченню жирових клітин і підвищує обмінні процеси. 4. Кофеїн допомагає знищити прояви целюліту і розщеплює жирові клітини. 5 Sallcornia herbacaa заспокоює і тонізує шкіру.
  • Примітки: 1. Тільки для зовнішнього застосування 2. Акуратно застосовувати для людей схильної до алергічних реакцій і чутливою шкірою 3. Особам з розладами харчової поведінки слід проконсультуватися з лікарем перед використанням 4. Вагітним і годуючим жінкам і дітям у віці до 12 років заборонено використовувати. 5. Не рекомендується використовувати жінкам під час менструального циклу 7. Не застосовувати на ушкоджену або роздратовану поверхню шкіри 8. Один пластир використовується одноразово

Склад: натуральні екстракти

Обсяг: 3 комплекти по 8 пластирів

Виробник: Корея

Спосіб застосування: 1. Пластир акуратно прикріплюються на проблемні зони 2. Слід утримувати пластир ще протягом 2 -3 хвилин. 3. Тримається протягом 6 - 8 годин, а потім віддаляється. 4. Промити область застосування пластиру теплою водою. 5. Пластир можна використовувати протягом 28 днів або до отримання бажаного результату 6. Для осіб з надлишковою вагою, продовжуйте використовувати протягом трьох місяців для отримання найкращого результату.

    Немає відгуків