Купить гель з золотим колагеном, фільтратом слизу равлика, коензимом q10 і еластином snail golden face gel

Гель з Золотим Колагеном, фільтратом слизу равлика, коензимом Q10 і еластином Snail Golden Face Gel купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 6241

294.58
грн

Описание товара Гель з Золотим Колагеном, фільтратом слизу равлика, коензимом Q10 і еластином Snail Golden Face Gel

Гель з Золотим Колагеном, фільтратом слизу равлика, коензимом Q10 і еластином SNAIL GOLDEN FACE GEL заповнює зморшки, вирівнює їх і покращує стан шкіри. Натуральний равликовий фермент стимулює регенерацію клітин шкіри, омолоджуючи її. Завдяки колагену, шкіра стає пружною і наповненою, йдуть помітні недоліки на обличчі, зовнішність стає приємною і красивою.


Потужне омолоджуючу і відновлює засіб для шкіри, відновлює тургор на клітинному рівні.
Покращена формула Геля з Золотим Колагеном, фільтратом слизу равлика, коензимом Q10 і еластином SNAIL GOLDEN FACE GEL нормалізує жирність шкіри, і звужує пори. Ефективно зволожує шкіру, запобігаючи втраті вологи. Живить шкіру обличчя і підвищує вироблення природного еластину, зміцнюючи клітини.
Равликовий фермент це потужний відновлює компонент. Загоює і відновлює шкірний покрив, знімає почервоніння, подразнення і набряклість. Має потужний регенеративний ефект, перешкоджає рубцювання шкіри і сприяє розсмоктуванню дрібних шрамів і рубців.


Гель з Золотим Колагеном, фільтратом слизу равлика, коензимом Q10 і еластином SNAIL GOLDEN FACE GEL має сильні антиоксиданти властивості, омолоджує шкіру, розгладжує зморшки і усуває в'ялість шкіри.
Вирівнює поверхню шкіри і покращує колір обличчя.
Захищає шкіру від ультрафіолету і пошкоджень.

Схожі товари