Купить міст-сироватка для волосся з аргановою олією

Міст-сироватка для волосся з аргановою олією купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 7337

270.93
грн

Описание товара Міст-сироватка для волосся з аргановою олією

Міст-сироватка для волосся з екстрактом арганового масла

Короткий опис

Зволожуючий спрей для волосся містить в своєму інгредіентному складі органічне Арганова масло, яке є природним першоджерелом полінасищенних жирних кислот і тим самим насичується всю структур волосся. Одночасно, Арганова масло містить в собі цілий ряд антіоскідантних інгредієнтів - поліфенолів і токоферолів, які дарують спрею захисну функцію від зовнішніх руйнуючих джерел, включаючи захист від згубності УФ-променів.

Завдяки такому сприятливому складу, спрей з аргановою олією відмінно відновлює кератіновую структуру волосся і комплексно доглядає за кожною волосинкою. Зміцнює і зволожує сухі і піддалося хімічній косметичної обробці волосся. Відновлює пружну еластичність і дарує глянсовий природний блиск. Захищає від подальших руйнувань вже пошкоджене волосся. Пом'якшує НЕ слухняне волосся. Прибирає пухнастість і пористість жорстких волосся.

Рада по застосуванню: наносити через пульверизатор можна як вологе волосся, так і на сухі, розпорошуючи на межує відстані в 5-10 см. Можна застосовувати для пом'якшення жорстких / сухого волосся на протягу дня.

Склад: Арганова Олія, Гідролізований Протеїн Пшениці, Гідролізований Шовк, Гідролізований Кератин і Убихинон

Обсяг: 150 мл

Виробник: Корея

Спосіб застосування: Наносити на волосся після миття і підсушування, ретельно втираючи в проблемні місця. Рекомендується застосовувати перед виходом на сонце, укладанням або сушінням феном.

    Немає відгуків