Купить маска для обличчя з спіруліною darawadee seaweed face mask

Маска для обличчя з Спіруліною Darawadee Seaweed Face Mask купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 6744

262.57
грн

Описание товара Маска для обличчя з Спіруліною Darawadee Seaweed Face Mask

Маска для обличчя Darawadee Seaweed Face Mask містить в своєму складі високоякісний екстракт глибоководної бурої водорості, володіє прекрасним омолоджуючий ефект. Величезна кількість активних поживних речовин, що містяться в морських водоростях, практично відроджують шкіру! Корисні компоненти маски глибоко проникають в клітини шкіри, активно стимулюють процес оновлення клітин, нормалізують обмін речовин і приводять у норму діяльність сальних залоз, усувають жирний блиск і матируют шкіру. Велика кількість колагену, що міститься в морських водоростях, підтягує і зміцнює шкіру, надає їй пружність і еластичність.

    Швидко розгладжує дрібні зморшки, запобігає появі нових. Активно сприяє виробленню власного колагену. Маска з морських водоростей є прекрасним засобом для проблемної шкіри. Швидко загоює різні запалення на обличчі, позбавляє від чорних крапок і акне. Вирівнює поверхню і тон шкіри, усуває пігментацію, сприяє розгладженню келоїдних рубців. Дуже корисна після агресивних косметологічних процедур і пластичних операцій.
    Маска для обличчя з спіруліна насичує клітини шкіри великою кількістю необхідних поживних речовин і вітамінів, сприяє підняттю імунітету, активно захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища.
Застосування маски дуже корисно для молодих людей, які відчувають незручності, пов'язані з віковими змінами.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 6437
Нічна яєчна маска

Немає в наявності

ID 5787
ID 6314