Купить для зняття макіяжу на очах і губах

Для зняття макіяжу на очах і губах купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 7375

Немає в наявності

Описание товара Для зняття макіяжу на очах і губах

Для зняття макіяжу з області губ і очей

Короткий опис

  • Зволожуючий засіб для зняття макіяжу на очах і губах
  • Краще ніж масло видаляє макіяж і одночасно зволожує!
  • Водостійка туш для вій знімається відразу! Цей засіб для зняття макіяжу з очей складається з шару на водній основі і пом'якшує шару (масло). Шар на основі води складається із зволожуючого агента, який використовується в Тонер на додаток до очищує компонентів. Шар (масло) пом'якшувальну працює, щоб делікатно видалити водостійку туш для вій. Сила подвійних шарів гарантує, що макіяж з очей знімається швидко, легко, без особливих зусиль і жорсткої очищення і гарантовано без залишку.
  • Ніжне, нежирне, зволожуючий засіб на чутливу область навколо очей! Шкіра навколо очей дуже тонка і ніжна. Засіб збагачене вітамінами В і Е, тому при знятті макіяжу одночасно зволожує вії і шкіру навколо очей, яка схильна до сухості.
  • Немає необхідності терти! Зволожуючі миючі компоненти, що містяться в продукті ретельно поглинають і абсорбують макіяж без залишку і без додаткового тиску. При цьому видаляється навіть бруд, яка застрягла глибоко в порах таким чином, щоб її можна було акуратно витерти без жорсткої промивання!
  • Ніжна, зволожуюча формула на водній основі Оскільки деякі з інгредієнтів в цьому продукті дозволяють використовувати його практично як тонер, він дуже ніжно лягає на шкіру і Ваша шкіра після застосування залишається з відчуттям зволоженості після зняття макіяж!
  • Засіб збагачене похідними вітаміну B (Пантенол) і вітаміну Е (токоферолу ацетат).
  • М'яка формула без ароматизаторів, штучних барвників і консервантів. Минуло все алергії-тести.

Склад: вода, натуральне масло, вітаміни

Обсяг: 145 мл

Виробник: Японія

Спосіб застосування: Візьміть відповідну кількість на ватяну кульку і використовуйте його, щоб витерти ваш макіяж. Акуратно втерти в вії протягом декількох секунд, щоб видалити стійку туш для вій. Зняти контактні лінзи перед використанням. Можливість використання на губах, нанести на 20-30 секунд і тому витерти для стійких помад. Двошарове видалення - струсити перед використанням!

    Немає відгуків