Купить compound salet phang oil / рідкий бальзам

Compound Salet Phang Oil / Рідкий бальзам "Салед Пангпон" з філіппінської фіалкою (5 мл) купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 6369

48.84
грн

Описание товара Compound Salet Phang Oil / Рідкий бальзам "Салед Пангпон" з філіппінської фіалкою (5 мл)

Традиційне тайське засіб для лікування хондроз, спазмів і напруження м'язів, забитих місць, розтягнень і травм зв'язок і сухожиль.

Рідкі бальзами є видозміненою версією звичайних тайських бальзамів Кулаб. Вони також відрізняються за кольором, складом і своїми корисними дій. Але на відміну від звичайного, у такого бальзаму є одна перевага - його комфортніше використовувати, так як флакончик оснащений дозатором.

Зелений рідкий бальзам - традиційне тайське засіб для лікування хондроз, спазмів і напруження м'язів, забитих місць, розтягнень і травм зв'язок і сухожиль.

Бальзам запобігає появі синців і швидко розсмоктує вже наявні. Ось чому це відмінний засіб для людей, що займаються екстремальним і активним спортом, і тих, хто пов'язаний з ризиком отримання різних травм.

Завдяки розігрівається і холодному тілу ефекту, а також своєму знеболюючого дії, бальзам дуже ефективно допомагає відразу після отримання травм, розтягувань і розривів зв'язок, сухожиль або м'язів.

Він також прекрасно справляється з проблемами суглобів і при остеохондрозі, так як знімає запалення і больові відчуття в нервових закінченнях.

До корисних властивостей бальзаму можна віднести ще такі:

• Відновлює кровообіг

• Знімає запальні процеси

• Допомагає при невралгіях, затисканні нерва і головних болях

• Допомагає при закачуванні і нудоті

• Ефективний при термічних і сонячних опіках, знімає свербіж і запалення від укусів комах

• Є дуже ефективним натуральним засобом, що відлякує комарів і інших комах. Порятунок для алергіків, дітей та вагітних жінок які не можуть користуватися стандартними репелентами

• Незамінний натуральний засіб для лікування простудних захворювань і головного болю, особливо актуально для вагітних жінок і людей, які не хочуть користуватися аптечними препаратами

• Допомагає при зубних болях

• Має охолоджуючий ефект і може бути використаний відразу після травми.

Спосіб застосування:

Невелика кількість бальзаму нанести масажними рухами на хворе місце до повного вбирання. Наносити рекомендовано два-три рази на день.

При зубних болях шматочок вати змочити олією і прикласти на хворий зуб.

При простудних захворюваннях наносити пару крапель бальзаму на крила носа або область грудей, розтерти. Також ефективні інгаляції з додаванням 1-2 краплі бальзаму.

Не застосовувати на відкриті рани та слизову оболонку тіла. Після нанесення бальзаму ретельно вимити руки.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 8797
ID 8798
Payayor Бальзам

73.59
грн

ID 6833
Бальзам від укусів комах

Немає в наявності