Купить банановий крем-бальзам від тріщин на п'ятах і розтяжок на шкірі. banana foot cream.

Банановий крем-бальзам від тріщин на п'ятах і розтяжок на шкірі. Banana foot cream. купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 5225

104.39
грн

Описание товара Банановий крем-бальзам від тріщин на п'ятах і розтяжок на шкірі. Banana foot cream.

Перш за все, це засіб, призначений для догляду за стопами, але також його можна використовувати для розгладження шкіри і зменшення кількості розтяжок на тілі. До складу цього крему входить банан і оливкове масло, які вже протягом трьох днів використання готові продемонструвати свою ефективність, скоротивши тріщини на ногах і зменшивши кількість розтяжок на тілі.

Мало хто знає, що банан - це величезне джерело вітаміну Е і амінокислот, які корисно не тільки споживати в якості їжі, але і використовувати в косметичних міркуваннях, так як вони сприяють розгладженню шкіри і відновленню її на клітинному рівні, а в поєднанні з натуральним зволожуючим і омолоджуючий компонентами, що входять до складу оливкової олії - це засіб стає універсальним. Воно допоможе зробити п'яточки максимально м'якими як у дитини, а тіло ідеально гладким як шовк.

Неймовірно смачний банановий запах крему в поєднанні зі своїми дійсно ефективними властивостями здатні підкорити будь-якого з перших же днів використання!

Застосування: втирати в шкіру вранці і увечері.

Маса нетто: 20 грам.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 5230
ID 5099
Лосьйон з біозолотом і екстрактом ікри

Немає в наявності