Купить антивікова сироватка з ботокс-ефектом - botox snail serum 30ml

Антивікова сироватка з ботокс-ефектом - Botox Snail Serum 30ml купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 6573

223.85
грн

Описание товара Антивікова сироватка з ботокс-ефектом - Botox Snail Serum 30ml

Покращує вироблення колагену в глибоких шарах шкіри, перешкоджаючи утворенню зморшок. Слиз равлики благотворно впливає на відновлення захисних функцій шкіри, справляється із запаленнями, зморшками та іншими недосконалостями.

Вага брутто: 97 грам

Антивікова сироватка з ботокс-ефектом надає многосторонее глибокий вплив на зміни шкіри, викликані постійною напругою м'язів обличчя. Стимулює вироблення колагену і еластину. Ефективно розгладжує і підтягує шкіру, підвищує її пружність і еластичність. Відновлює захисні функції ліпідного бар'єру рогового шару. Максимальний ефект досягається при регулярному застосуванні протягом місяця. Напружені м'язи, відповідальні за формування мімічних зморшок, розслабляються, шкіра вирівнюється. Регулярне застосування крем-сироватки забезпечить значне зменшення глибини зморшок.

Дія сироватки:
- скорочує м'язову активність (розслабляє м'язи);
- розгладжує зморшки і попереджає поява нових;
- стимулює вироблення колагену і еластину.

На відміну від ін'єкцій ботоксу, сироватка діє м'яко, не заморожує міміку повністю і не змінює звичайного виразу обличчя. Сироватка наноситься ТІЛЬКИ на мімічні зморшки, на вікові зморшки вона не діє!

Спосіб застосування: кілька крапель сироватки нанесіть на чисту шкіру вранці під крем для розгладження мімічних і вікових зморшок і ввечері під крем з ефектом ботокса для відновлення пружності шкіри

    Немає відгуків

Схожі товари