Купить антивікова сироватка для обличчя syn-ake

Антивікова сироватка для обличчя SYN-AKE купити недорого в Україні в інтернет магазині Byou

ID 6244

311.41
грн

Описание товара Антивікова сироватка для обличчя SYN-AKE

Чудово зволожить і напітаеткожу. Прибере пігментні плями і мабуть покращиться тон і текстура шкіри обличчя. Мімічні зморшки розчиняться, а глибокі злами стануть менш помітними.

Вага брутто: 80 грам

Антивікова сироватка Syn-Ake має чудовий сглаживающим і отбеливающими дією, швидко прибирає зморшки, викликані процесом старіння шкіри. Робить шкіру гладкою, надає їй здорового вигляду і юнацьке сяйво. Завдяки високому вмістом трипептида нового покоління з дією, подібним дії отрути змії Tropidolaemus Wagleri, Syn-Ake допомагає мінімізувати м'язове рух і таким чином розгладити зморшки зсередини.

SYN-AKE - високотехнологічний продукт, аналог пептиду змії.
SYN-AKE є синтетичним речовиною, яке імітує функції зміїної отрути. Ця формула була розроблена для заморожування руху м'язів, які викликають зморшки і, отже, даючи їм можливість сповільнити процес старіння. Компонент крему, який забезпечує таку дію - це SYN-AKE. При його впливі на шкіру нервові імпульси, що відповідають за стискання шкіри, блокуються. Саме тому зморшки швидко зникають. Пептид SYN -AKE має ефект, схожий з дією токсинів з отрути, розслабляючи мімічну мускулатуру, а також розгладжує дрібні мімічні зморшки і запобігає їх появу. Безпечна заміна ботоксу. Має також прекрасний ефект вирівнювання тону шкіри і знижує глибину і поява зморшок протягом кількох днів або тижнів.

Спосіб застосування: вранці і ввечері нанесіть невелику кількість сироватки на чисту шкіру обличчя. Підходить для щоденного застосування.

    Немає відгуків

Схожі товари

ID 7121
Легкий гель від Dr Somchai

Немає в наявності

ID 7150